Prodej bytu 1+1 v Harrachově

Exkluzivně vám nabízíme slunný byt v družstevním vlastnictví o velikosti 1+1 v Harrachově. Celková užitná plocha je 34,6 m2 z toho vlastní obytná plocha bytu 31,9 m2 a sklep 2,7 m2. Byt se nachází ve 3. patře bytového domu. Byt se skládá z obývacího pokoje (16,4 m2), kuchyně (7,3 m2), koupelny s WC (3,3 m2), šatny (1,8 m2) a chodby (3,1 m2). V kuchyni najdeme kuchyňskou linkou s indukční varnou deskou a dřezem, v koupelně se nachází vana, umyvadlo a záchod. Dům před pěti lety prošel rekonstrukcí zahrnující zateplení fasády, výměnu oken za plastová a zhotovení nové střechy. K bytu náleží sklep v suterénu. Dále možno využívat společnou kolárnu v suterénu a lodžii v mezipatře např. k sušení prádla.
Město Harrachov je ideální místo pro vaši zimní i letní rekreaci. Najdete zde lyžařské vleky, bobovou dráhu a samozřejmě také krásnou přírodu Krkonošského národního parku a to vše necelé dvě hodiny autem od Prahy.
Dům rozdělen na jednotky, proto je možno koupi bytu financovat předhypotečním úvěrem. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

2 100 000 Kč
Č.zakázky: 52020
Lokalita: Harrachov
Město: Harrachov
Typ objektu: Byty
Druh: 1+1
Počet podlaží: 4
Podlaží: 4
Plocha: -
Užitná plocha: 35 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 32 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G