Prodej bytu 1+1 v Harrachově

Exkluzivně vám nabízíme slunný byt v družstevním vlastnictví o velikosti 1+1 v Harrachově. Celková užitná plocha je 34,6 m2 z toho vlastní obytná plocha bytu 31,9 m2 a sklep 2,7 m2. Byt se nachází ve 3. patře bytového domu. Byt se skládá z obývacího pokoje (16,4 m2), kuchyně (7,3 m2), koupelny s WC (3,3 m2), šatny (1,8 m2) a chodby (3,1 m2). V kuchyni najdeme kuchyňskou linkou s indukční varnou deskou a dřezem, v koupelně se nachází vana, umyvadlo a záchod. Dům před pěti lety prošel rekonstrukcí zahrnující zateplení fasády, výměnu oken za plastová a zhotovení nové střechy. K bytu náleží sklep v suterénu. Dále možno využívat společnou kolárnu v suterénu a lodžii v mezipatře např. k sušení prádla.
Město Harrachov je ideální místo pro vaši zimní i letní rekreaci. Najdete zde lyžařské vleky, bobovou dráhu a samozřejmě také krásnou přírodu Krkonošského národního parku a to vše necelé dvě hodiny autem od Prahy.
Dům rozdělen na jednotky, proto je možno koupi bytu financovat předhypotečním úvěrem. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Cena v RK
Č.zakázky: 52020
Lokalita: Harrachov
Město: Harrachov
Typ objektu: Byty
Druh: 1+1
Počet podlaží: 4
Podlaží: 4
Plocha: -
Užitná plocha: 35 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: 32 m2
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G