Prodej penzionu v Sedleci u Mšena

Exkluzivně vám nabízíme penzion v rekreační oblasti CHKO Kokořínsko v Sedleci u Mšena. V blízkém okolí se nachází mnoho skalních útvarů, jeskyní, roklí a dalších přírodních krás vhodných pro pěší i cykloturistiku. Hrad Kokořín vzdálen pěšky 3 km. Další výhodou je blízkost města Mšena, kde se nacházejí městské lázně, obchody, pošta, lékárna, sportoviště a také železniční a autobusová zastávka s přímým spojením na Mělník a do Mladé Boleslavi.
Hlavní budova s celkovou užitnou plochou cca 682 m2 (z toho 121 m2 zateplená půda a 42 m2 sklep) se skládá z jednoho podzemního a dvou nadzemních podlaží. Do jednoho ze dvou sklepů je zaveden přívod od výčepu a slouží jako sklad pro pivní sudy. V prvním nadzemním podlaží se nachází sál s výčepem, kuchyň, spíž, sklad, 2x sociální zařízení pro hospodu, kotelna a apartmán se třemi pokoji, samostatnou kuchyní, WC a koupelnou. V druhém nadzemním podlaží se nachází 8 pokojů, 3x sociální zařízení a prostorná půda s možností vybudování dalších místností. Pokoje jsou vybaveny skříněmi, nočními stolky, ledničkami a postelemi v současnosti s kapacitou 22 lůžek. Kuchyň, výčep, sociální zařízení, pokoje, topení a vše ostatní potřebné pro provoz ubytovacího a restauračního zařízení je plně funkční a připraveno k provozu. Objekt je napojen na veřejné sítě elektřiny, vody a kanalizace. Obvodové zdivo a střecha zateplena, okna euro dřevěná dvojskla, vytápění zajišťuje rok starý kotel na tuhá paliva s automatickým přikládáním.
K penzionu náleží upravené pozemky o celkové výměře 3694 m2, na nichž najdeme nový zahradní altán, pergolu a hospodářské stavení o zastavěné ploše 123 m2, ve které se nachází letní kuchyň, garáž, dílna a prostorná půda.
Majetek lze získat i koupí společnosti s ručením omezeným, v tomto případě odpadá povinnost platit státu daň z nabytí nemovitosti. Průkaz energetické náročnosti se momentálně zpracovává, proto je v inzerátu uvedená energetická třída G.

7 500 000 Kč
Č.zakázky: 42020ch
Lokalita: Sedlec u Mšena
Město: Mšeno
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chalupy
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Plocha: -
Užitná plocha: 682 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 3694 m2