Prodej rodinného domu v Sobočicích

Exkluzivně vám nabízíme dům v klidné části obce Zásmuky-Sobočice. Tuto nemovitost lze využít k trvalému bydlení či k rekreaci. Na pozemcích o celkové výměře 2789 m2 najdeme útulný dům o dispozici 2+1, hospodářské stavení s garáží, pergolu a krásnou vzrostlou a udržovanou zahradu nabízející ideální prostředí pro váš odpočinek. Hlavní budova má celkovou obytnou plochu 86 m2 a skládá se z těchto místností: obývací pokoj, ložnice, kuchyň, koupelna, WC, spíž, technická místnost a 2xchodba. V koupelně se nachází sprchový kout a umyvadlo, v obývacím pokoji stojí kachlová kamna a další kamna najdeme také v ložnici. Prostorná půda domu nabízí možnost dalšího rozšíření obytných ploch. Dům je v dobrém stavu a lze jej okamžitě užívat. Voda ze studny, kanalizace do jímky, elektřina z veřejné sítě. Naproti hlavní budově nalezneme hospodářské stavení o zastavěné ploše 155 m2, ve kterém nalezneme 3 skladovací místnosti, garáž, sklep a velkou půdu.
K nabízeným nemovitostem lze dokoupit ještě další pozemky o výměře 2332 m2, které se nachází ve funkčním celku s prodávanými nemovitostmi.
Sobočice se nachází 20 minut autem od Kutné Hory a Kolína, od Prahy 40 km.
Pokud hledáte klidné místo pro bydlení či rekreaci, tak tato nabídka by mohla být přesně pro vás. Neváhejte a domluvte si s námi prohlídku, ať můžete nasát atmosféru této zajímavé nemovitosti.

Cena v RK
Č.zakázky: 82020
Lokalita: Sobočice
Město: Zásmuky
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 2+1
Garáž: ano
Odpad: jímka
Elektřina: 220/380
Voda: studna
Plocha: 2789 m2
Užitná plocha: 86 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 2789 m2
Energetická náročnost:G