Prodej rodinného domu v Záluží

Nabízíme vám ke koupi rodinný dům o dispozici 3+1 s možností půdní vestavby v obci Záluží u Roudnice nad Labem. V domě najdeme obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyň, koupelnu, chodbu, spíž, komoru, sklep a v podkroví se nachází prostor připravený pro půdní vestavbu, vše s celkovou užitnou plochou cca 160 m2. Objekt byl od roku 2002 průběžně modernizován, kdy se provedlo odizolování proti vzlínající vlhkosti (odkopání, nopová folie a zásyp kačírkem), výměna rozvodů vody, kanalizace a elektroinstalace, proběhla výměna oken za plastová a instalace předokenních žaluzií a kamerového systému, dům byl částečně zateplen, byly položeny nové podlahy (dlažba či plovoucí podlahy) a byla zrenovována střecha nad hlavní částí domu. U domu se nachází studna, ze které je do koupelny pomocí vodárny v suterénu zavedena voda, lze přepínat mezi veřejným řadem a studnou. Vytápění je zajištěno kamny v obývacím pokoji a druhými kamny v pokoji. Ohřev vody probíhá v elektrickém bojleru. Na pozemcích o celkové výměře 546 m2 se kromě hlavní budovy nachází vedlejší stavba dílny a skladu na dřevo. Oplocená zahrada se vzrostlou zelení a zastřešeným posezením vám poskytne dostatek soukromí k odpočinku.
Obec Záluží se nachází mezi městy Roudnice nad Labem a Štětí, cca 10 minut autem od každého z nich. V obci najdeme železniční zastávku na trati Děčín-Praha, ze které se dostanete přímým vlakem do Prahy. Na dálnici D8 dojedete autem za 10 minut. Záluží leží také nedaleko sportovního areálu v Račicích, pískovny v Dobříni či cyklostezky linoucí se podél Labe.
Pokud vás tato nabídka zaujala, tak se mi neváhejte ozvat. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Cena v RK
Č.zakázky: 16/2022
Lokalita: Záluží u Roudnice nad Labem
Město: Záluží
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 3+1
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 546 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 546 m2
Energetická náročnost:G