Prodej souboru nemovitostí na Mělníku

Exkluzivně vám nabízíme soubor nemovitostí nacházející se na frekventovaném místě městské části Mělník - Mlazice. Soubor nemovitostí se skládá ze dvou objektů, přičemž každý objekt má svoje číslo popisné, svoje parcelní číslo v katastru nemovitostí a samostatný přístup z veřejné komunikace. Celková užitná plocha v hlavních objektech je cca 1000 m2. Dále na pozemcích o celkové výměře 1586 m2 najdeme vedlejší stavbu garáže s příslušenstvím o zastavěné ploše 92 m2, ve které je ještě část podkroví užívána jako sklad.
Budova č.p. 1374 je momentálně z části využívána jako prodejna potravin se zázemím. Druhá část budovy byla v minulosti využívána jako truhlárna s prodejnou, nyní slouží jako sklad. Prodejní plochy mají výlohy směrem do ulice Českolipská a před objektem je dostatek parkovacích míst pro zákazníky obchodů. Budova má tři vchody z ulice Českolipská a dále zadní vjezd z ulice Labská. Pod domem najdeme sklepní prostory se třemi místnostmi s užitnou plochou cca 40 m2 a výškou stropu 2,4 m. Přízemí zahrnuje 2 prodejny, 3 sklady, 2 dílny, sociální zařízení a chodby s celkovou užitnou plochou cca 350 m2. Nad většinou tohoto objektu je prostorná, vysoká půda s možností dalšího využití o celkové ploše cca 350 m2.
Budova č.p. 2603 s užitnou plochou cca 260 m2 má charakter rodinného domu a je ve fázi započaté rekonstrukce. V prvním podlaží domu z části pod úrovní terénu s užitnou plochou cca 83 m2 se nachází závětří, vstupní chodba se schodišťovým prostorem a další 4 místnosti ve fázi hrubé stavby. V druhém podlaží s užitnou plochou cca 78 m2 najdeme prostory dispozičně řešeny jako byt 3+kk. I v tomto podlaží bude nutné dokončit započatou rekonstrukci. Ve třetím podlaží se nachází prostory půdy s užitnou plochou cca 99 m2. U domu se nachází zahrada, na které najdeme vedlejší stavbu o zastavěné ploše cca 92 m2. V této vedlejší budově najdeme dvě garáže, dvě kolny a částečně využívané podkroví.
Nenechte si ujít tuto investiční příležitost a neváhejte se na nás obrátit s vašimi dotazy. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitosti nejvýhodnější nabídce.

Cena v RK
Č.zakázky: 2/2022
Lokalita: Mělník
Město: Mělník
Typ objektu: Domy a vily
Druh: jiný dům
Plyn: obecní plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
Plocha: 1586 m2
Užitná plocha: 1000 m2
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: 1586 m2
Energetická náročnost:G